Skip to content
Home » Mamy nowego specjalistę. Dermatolog-wenerolog Doktor Barbara Borkowska.

Mamy nowego specjalistę. Dermatolog-wenerolog Doktor Barbara Borkowska.

  • by

Jest nam niezwykle miło poinformować, że zespół ONKO-DERM stale powiększa się dla Państwa.

Specjalista dermatolog-wenerolog Doktor Barbara Borkowska ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. W okresie szkolenia specjalizacyjnego związana była z Kliniką Dermatologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie, natomiast po uzyskaniu tytułu specjalisty – z Kliniką Dermatologiczną Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Doktor Barbara Borkowska

W swojej codziennej praktyce zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób dermatologicznych u dzieci i dorosłych. W obszarze jej szczególnych zainteresowań znajdują się nowotwory złośliwe skóry, układowe choroby tkanki łącznej, choroby włosów i owłosionej skóry głowy. Przeprowadza zabiegi z zakresu dermatochirurgii (np. chirurgiczne usuwanie atypowych zmian barwnikowych czy raków skóry; elektrokoagulacja; kriochirurgia) jak również niektóre zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej.

Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu pacjentów z ciężkimi postaciami łuszczycy oraz atopowego zapalenia skóry w ramach badań klinicznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz European Academy of Dermatology and Venerology.

Współpracę rozpoczynamy od dnia 23.03.2022

ZAPISY TELEFONICZNE POD NUMEREM TEL. 797-202-088

Poniedziałek – Piątek 10:00-12:00 i 15:00-18:00 Sobota 9:00-13:00